Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Rodrigo - rezerwacja

Rordigo trafił do nas z czwórką innych kotów z jednego domu. Domu poszukuje on i jego brat Santos, reszta kotów ma już swoje domki.

Rodrigo - niby zwykły burasek, ale jednak niezwykły. Biała plamka na nosie oraz cudne skarpetki nadają mu uroku. Wiadomo, wygląd to nie wszystko. A i u niego na tym się nie kończy. Przy Rodrigo ciężko cokolwiek zrobić. Kotek jest tak spragniony miłości, że gdy wolontariusze sprzątają kuwety on przychodzi i prosi o pieszczoty wchodząc między rękę a kuwetę.

Rodrigo z kotami różnie się dogaduje, są takie któych nietoleruje, a inne są dla niego obojętne. Jest to kocurek, który do szczęścia będzie potrzebował tylko i wyłącznie kochającego człowieka z ciepłymi kolanami, pełną miskę i spokój.

Rodrigo jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, posiada elektroniczny mikroczip oraz aktualną książeczkę zdrowia. Test na białaczkę ujemny (-)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy

Galeria zdjęć: