Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Marunia

Marunia i Asia to dwie słodkie kotki z jednego domu. Trafiły do nas, ponieważ ich właścicielka nie mogła się już nimi opiekować. Mają około 10 lat, ale wcale tego po nich nie widać.

Obie kotki są cudowne. A co do Asi już pewna rodzina się o tym przekonała. Adoptując ją i trójłapkę Bejbi. Patrzymy na te radosne zdjęcia i opisy i marzymy o tym samym dla Maruni.

Marunia jest spokojna. Kiedyś była wycofana, ale wyszło szydło z worka i okazało się, że tak naprawdę to wielki pieszczoch, który kocha ludzi. Kotka cały czas obserwuje człowieka, przymila się nadstawia główkę do głaskania.  Jest bardzo kochana i łagodna. W stosunku do ludzi oraz do innych kotów. Świetnie sprawdzi się jako nakolankowy przyjaciel.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: