Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Szakal

Szakal ma już 15 lat. Czy zasłużył na to aby umrzeć samotnie pośród innych bezdomnych kotów? Niech dozna jeszcze ciepła ludzkiego na ten czas, który mu pozostał.

Szakal trafił do nas prosto z domu. Niestety wnuczek właścicielki dostał silnej alergii. I takim oto sposobem kotek opuścił swój dom, w którym mieszkał od zawsze. 

Gdy do nas trafił był lekko zaniedbany. W badaniach wyszła cukrzyca i problemu z łapkami. Może to było powodem oddania? Któż to wie. Dzięki naszej opiece wszystkie jego choroby zostały unormowane i teraz jest okazem zdrowia. Świetnie się trzyma i wygląda jak na swoje lata. Przez ten rok, który jest u nas przybyła mu siwa broda. Czyżby ze stresu?

Z innymi kotami utrzymuje dystans, burczy na nie ostrzegawczo.Jest prawdziwym kocurem, można głaskać gdy on ma na to ochotę :) Lubi sobie pogadać, więc będzie świetnym kompanem do rozmów. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: