Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Dante

Dante trafił do nas 17.05.2018r, nasz koci weteran w odsiadce.

Nikt o niego nie pyta, nikt nie dzwoni. Dantusio tak siedzi i czeka na dom, a domu nie widać . A to taki uroczy, samotny kocurek.

Widać, że nie zaznał miłości w poprzednim domu, gdy do nas trafił był w strasznym stanie - wychudzony, brudny. Dopiero po jakimś czasie okazało się, że ma białe futerko. Jego chude kosteczki zarosły się pięknie :)

Bardzo nam go żal, bo widać, że zaczyna ufać człowiekowi, najbardziej zaufał wolontariuszce, z którą widzi się najczęściej. Do niej jest wprost miziakiem!! My dalej pracujemy na jego zaufanie :) Ale to tylko znak, że pod wpływem miłości i wielu wspólnie spędzonych godzin to jest wspaniały kot, który bardzo szuka miłości człowieka. Wiemy, że będąc w domu jedynym kotem, czy kotem do towarzystwa dla kota rezydenta, otworzy się i odda całe swoje serduszko temu jedynem u człowiekowi.

Niestety Dantusiowi chyba nie jest dane zaznać spokoju. Okazało się, że kotek ma chore nerki. Biduś dzielnie znosił kroplówki. Dodatkowo przyjmuje leki na nerki i musi jeść specjalistyczną karmę. 

To bardzo grzeczny kot, bezkonfliktowy do innych kotów. Idelany kolega dla drugiego kota.

Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany. Test na białaczkę ujemny (-)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: