Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Nysia

Pewnego dnia Nysia przybłąkała się do Pani o dobrym sercu, która bardzo chciała zatrzymać kotkę. Niestety jej koty nie zaakceptowały nowego domownika. Ciekawe co się stało, że nagle około 2 letnia kotka błąkała się po ulicy. Czy ktoś ją wyrzucił? A może uciekła? Podobno jej "właściciele" się wyprowadzili, a kota wyrzucili na dwór. Jeśli są ludźmi o takich sercach to lepiej, że trafiła do nas. Znajdziemy jej kochających opiekunów, którzy nie potraktują jej jak niepotrzebnego śmiecia.

Pomimo ogłoszeń do tej pory nikt jej nie chce.... A szkoda, bo jest to bardzo sympatyczna buraska. Lubi głaskanie, bardzo chętnie się bawi. Obecnie mieszka z innymi kotami, które akceptuje. Czego chcieć więcej??

Kotka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)