Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Sushi (Suszi)

Zanim do nas trafiła Sushi (Suszi) już trochę w życiu przeszła. Na szczęście teraz jest u nas :) Szczęście i nieszczęście, ponieważ kotka już bardzo długo czeka na swój wymarzony dom. Jest naszą weteranką. Przez chwilę miała swojego opiekuna, ale znowu trafiła do nas (nie z jej winy). Chyba trochę już pogodziła się ze swoim losem, aczkolwiek nigdzie nie będzie jej tak dobrze, jak w domu z kochającym człowiekiem. 

Sushi to wspaniała kotka. Jest piękna i bardzo spragniona miłości człowieka.  Została oceniona na około 6 lat. Stosunek do kotów ma różny. Sama nie zaczepia innych, ale raczej mówi: nie chcę się z Tobą przyjaźnić. Bardziej zależy jej na relacji z ludźmi, do których lgnie.  Na swój domek czeka już bardzo długo. Nie potrzebuje niczyjej litości, po prostu spokojnie czeka na swoją kolej. Czeka, aż ktoś odmieni jej los :)

Kotka jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: