Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kasandra

Kasandra to ok 3 letnia kotka. Była kiedyś wolnym kotem ( wolnożyjacym).Pewnego dnia do naszej wolontariuszki zadzwoniła pani która dokarmianie koty , że w jej stadzie jest chora kotka. Kasandra została złapana na leczenie. Była bardzo przeziębiona. Po rutynowych badaniach okazało się że kicia ma chore nerki, dodatkowo test na białaczkę wyszedł dodatni. Żeby się upewnić zrobiliśmy bardziej dokładne badania i niestety potwierdziło się w 100% że Kasandra ma białaczkę. Na wolność nie mogła już wrócić, przyjechała do nas. U nas okazała się przemiła kotka. Na początku jest troszkę płochliwa, ale jak już kogoś pozna to ciężko się od niej uwolnić. Zaprzyjaźniła się z drugim kotem z białaczka Maciusiem.Razem jedzą, leżą,czasami się myją na wzajem. Było by nam bardzo miło jakby koty znalazły wspólny dom.

Kotka na diecie - Renal, ze względu na nerki.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: