Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Misiek

Misiek to duży kocur, ma około 12 lat. Do tej pory żył prawdopodobnie na działkach, został do nas przyniesiony przez swoją opiekunkę. Kotek ma problem z oczkiem - wywijająca się do środka powieka oka. Być może po konsultacji z lekarzem możliwa będzie korekta i Misio odzyska komfort życia. 

Kotek bardzo lubi kontakt z człowiekiem Uwielbia czesanie i mizianie. Zadowolony przychodzi na kolana do głaskania. Do innych kotów nie przejawia agresji ale jeśli ktoś wejdzie mu w drogę to potrafi postawić na swoim. Jest to bardzo grzeczny, cichy i spokojny kociak. Idealny dla osoby szukającej wspaniałego kompana, z którym będzie można siedzieć i przytulać się.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: