Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Mela - rezerwacja

Do tej pory życie ją nie rozpieszczało. Przywiozła ją nasza wolontariuszka, która zauważyła, że kotka jest bardzo źle traktowana. Widać, że u nas odżyła i bez problemu się zaaklimatyzowała. Wreszcie ma pełną miskę, ciepłe mieszkanie oraz głaskanie. Została oceniona na około 3 lata.

Pomimo tego co ją spotkało Mela nie zraziła się do ludzi. Wręcz przeciwnie bardzo chce zaprzyjaźnić się z każdym kto do nas przychodzi. Nieśmiało ale chętnie podchodzi, ocierając się prosi o głaskanie. Bardzo to lubi, czasem jak się nakręci to zaczyna łapać ząbkami, nie jest to nic groźnego ani agresywnego należy tylko wziąć pod uwagę w przypadku małego dziecka w domu.

Jej stosunek do innych kotów jest różny. Obecnie mieszka z kilkoma i dogadują się bez większych zgrzytów choć przyjaźni też nie ma. Ewidentnie bardziej zależy jej na uwadze człowieka. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: