Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Lena

Czasem ludzie są samotni, nie mają nikogo, a każdy chciałby kogoś mieć blisko siebie. Wtedy ratunkiem są zwierzęta, one kochają nas bezwarunkowo. Niestety w niektórych sytuacjach obecność jednego czy dwóch zwierząt nie wystarcza i zaczyna wymykać się to spod kontroli. Zwierząt przybywa, warunki w jakich mieszkają się pogarszają, jedzenia brakuje. Ciężko określić czy tacy ludzie chcą dla nich dobrze, ratując je czy jest to już pewnego rodzaju problem. Z takim właśnie problemem zmierzyliśmy się ratując kilkanaście kotów po Pani, która nagle umarła. starsza Pani, może je kochała, ale było ich tak dużo, że nie mogła zadbać o normalne funkcjonowanie tych kotów. 

Jedna z kotek to około 4 letnia Lena. Mimo losu jaki ją spotkał dotychczas, kotka jest przyjaźnie nastawiona do ludzi. Patrzy wielkimi oczami i grzecznie czeka na głaskanie. Uwielbia to, a gdy ktoś ją głaszcze słodko liże i skubie rękę. Kotka jest dosyć spokojna. Idealna jako domowy "nakolankowiec". Z naszymi innymi podopiecznymi póki co się nie zaprzyjaźniła.

Zaczipowana, odpchlona, odrobaczona.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Galeria zdjęć: