Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Cypisek

Cypis został znaleziony jako malutki kociak. Był brudny i chory. Na szczęście trafił na dobrą duszę, która przywiozła go do nas, gdyby nie to to prawdopodobnie nie poradziłby sobie. Był malutką kruszynką. Zbyt wcześnie został osierocony :(. My oraz pluszaki zastępowały mu mamę.

Teraz kociak już podrósł i jest w pełni gotowy do adopcji. Bawi się, szaleje, biega za ludźmi. Ma dużo energii i jest niesamowicie pocieszny. Wnosi wiele radości. Nie ma z nim żadnych problemów. Kocha wszystkich. Za przyjaciela ma nawet psa. Dzieci chętnie zaczepia do zabawy.

Gdy chce bliskości człowieka, to kładzie się w pobliżu. A jak się go weźmie na ręce od razu włącza mu się traktor i śpi zadowolony mrucząc. Co do jedzenia straszny z niego łakomczuch. Jedzenie trzeba chować przed nim, bo inaczej od razu wspina się i konsumuje. Ciągle by się bawił, jak się nim nikt nie interesuje, to albo zaczepia, albo sam szuka zabawy.

Nowi opiekunowie zobowiązują się do kastracji na własny koszt gdy kotk osiągnie dojrzałość płciową.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: