Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Sulim

Sulim do obcokrajowiec z podwójnym obywatelstwem. Piękny grecki kocur mieszkający od roku w Polsce. Wtedy uratowany a teraz skazany na śmierć. Jego właściciele przyprowadzili go do weterynarza celem uśpienia, podobno z powodu agresji. Na szczęście weterynarz nie zgodził się i od razu skontaktował z nami. Informacja o agresji nie wydaje się być prawdziwa ponieważ kot jest niesamowicie spokojny, a dodatkowo po naszych obserwacjach wykryłyśmy, że jest chory i zapchlony. Po badaniach okazało się że kot ma 3 kamienie w pęcherzu. Biedak nie był w stanie oddawać moczu i miał problem z załatwianiem się. "Właściciele", którzy w ten sposób opiekują się kotem i zamiast leczyć cierpiące zwierze wolą uśpić nie są dla nas wiarygodni. Obecnie jest w trakcie leczenia, poprawę widać gołym okiem. W zależności od wizyty kontrolnej być może kamienie będą musiały być usunięte operacyjnie. 

Sulim jest potężnym, rudo-białym kocurem. Jest bardzo spokojny i kochany. Przymila się do ludzi, uwielbia głaskanie. Sam przychodzi i ociera się, domagając pieszczot. Nakolankowy koci przyjaciel do zaadoptowania :)

Na chwilę obecną nie znamy jego stosunku do innych kotów. Kociak przebywa na diecie - specjalistyczna karma jego problem związany z kamieniami.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kota można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.