Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Burka

Burka, ah jakże niespotykana i niesamowita koteczka. Wygląda jak młody kot, jest malutka i drobniutka. Zachowuje się jak młody kot - bawi się, szaleje. Tylko metryka zdradza jej prawdziwy wiek - około 10 lat. Kicia trafiła do nas jako "czysta kartka", nic nie wiemy o jej przeszłości, oddana jako znajda. Nie jest możliwe aby 10 lat tułała się jako bezdomny kot. Zdecydowanie miała kiedyś swój dom, ale niestety nie powie nam jaki. Choć może to i lepiej, bo niektóre historie mogłyby spędzać sen z powiek.

W stosunku do człowieka Burka jest świetna! Super kontaktowa i przyjacielska. Wprost uwielbia być przytulana i głaskana. Główką domaga się buziaków i pieszczot. Kolejny kot idealny, do pokochania od zaraz.

Kicia wiele w swoim życiu musiała przejść. Nie ma zębów i jest alergikiem. Ale absolutnie nie przeszkadza jej to w życiu. Po nie leczonym długo katarze zrobiły jej się zrosty w nosie i przez to charczy - nie da się tego wyleczyć. Z powodu stresu jaki przeżywa u nas wylizuje się nerwowo ciągle.

Osoba, która zdecyduje się dać szansę naszemu słodkiemu cudakowi na pewno się nie zawiedzie. Kotka bowiem nie jest ani najmłodsza, ani najpiękniejsza ale za to nadrabia wszystko charakterem. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: