Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kiraza

Kiraza to drobna i bardzo delikatna koteczka, która już wiele przeszła. Jej udręka z bezdomnością rozpoczęła się już w sierpniu 2016 r. Po pewnym czasie została adoptowana ale niestety w nowym domu spędziła tylko około pół roku. I teraz po raz kolejny zmaga się z traumą samotności. Kici została oddana przez posikiwanie. Kotce nie zostały zrobione żadne badania, po prostu wróciła do nas jak zepsuta rzecz oddana na gwarancji. Ani przed adopcją ani po powrocie Kiraza nie ma u nas takich objawów ... Obecnie kotka ma około 1,5 roku. 

Po powrocie była przerażona i zdezorientowana. Przez pierwszy dzień warczała na wszystkich, teraz już się przyzwyczaiła do swojego losu. 

Kiraza to jedna z naszych najmilszych podopiecznych!Jest to bardzo, bardzo kochana koteczka. Uwielbia się przytulać. Wskakuje na kolanka, całuje po buzi. Lubi być noszona na rękach. Jest ciekawska otaczającej jej przestrzeni. Lubi wyglądać przez okno, kręci wtedy główką przyglądając się latającym ptaszkom i owadom. Paca łapeczkami szybę jakby chciała je złapać. Bardzo potrzebuje czułości, upomina się o nią nawołując cichym miałczeniem, ale cóż jest tu tyle kotków, że trzeba głaskanie rozdzielać na wszystkich. Serce płacze jak się ją odkłada bo widać jej cierpienie i rozczarowanie. 
Pragniemy żeby znalazła w końcu swoje szczęście, swoją własną podusie i kolanka na których będzie mruczeć.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.Opłata 20zł 


Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.