Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Majka

Majeczka to nasza słodziutka czarnulka. Ma około 4 lata ale jest bardzo drobnej budowy, że można ją pomylić z podrostkiem. Jest u nas już kilka miesięcy i niestety nikt nie dzwoni i nie pyta o nią. Kotka ma bowiem potwierdzoną białaczkę. Na chwilę obecną nie ma żadnych objawów choroby.

Kotka jest bardzo ciekawska i towarzyska. Lgnie do człowieka i widać, że kontakt z wolontariuszami to dla niej za mało. Chciałabym zawładnąć sercem jakiegoś miłego człowieka i opanować jego kolanka. Kotka chętnie asystuje przy różnych czynnościach, wszystko musi wiedzieć, wszędzie wskoczyć i sprawdzać co się dzieje. Lubi się przytulać do człowieka.

Kotka toleruje wybrane koty. Obecnie mieszka z dwoma innymi kotkami, które podobnie jak ona mają stwierdzoną białaczkę. Cała trójka już długo szuka kochających domów. Niestety z powodu białaczki nikt nie odważył się ich przygarnąć.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: