Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Lukrecja

Lukrecja, nasz słodka koteczka. Można określić ją słowami: największy miziak, przytulak, chodzi za człowiekiem jak pies. Jest wprost cudowna i idealna. A do tego śliczna, pięknie umaszczona z miękkim futerkiem i dodatkowo młoda. Zachwycamy się nią i jesteśmy wprost zakochane w tej miłej koteczce. Jak ktoś przychodzi ona z daleka to wyczuwa, płacze i stoi pod drzwiami. Jeśli usiądzie się na fotelu to pewne jest, że za 30 sekund na kolanach pojawi się Lukrecja, będzie tulić się, mruczeć, a po pewnym czasie zwinie się w kulkę przytulona do człowieka. 

Znając ją tylko od nas można by powiedzieć, że jest cudowna i potencjalni adoptujący powinni bić się o nią. Niestety w jej historii jest też czarna rysa. Mianowicie kotka trafiła do nas ponieważ zaatakowała poprzednich opiekunów. W nowym domu była zaledwie kilka godzin. Nie wiemy skąd pojawiło się u niej takie zachowanie, co było bodźcem sytuacji, która się wydarzyła. Kotka trafiła do nas i ode tej pory nie miała miejsce podobna sytuacja. My, wolontariusze jesteśmy z nią codziennie i bacznie się przyglądamy ale jedyne co widać to wielką miłość do człowieka. Kotka BARDZO nie lubi, wręcz nie trawi towarzystwa innych kotów, dlatego była pobudzona. Obecnie nosi specjalną obrożę dzięki której jest zrelaksowana i spokojna.

Koniecznie w nowym domu musi być jedynaczką! Będzie mogła wtedy całe serduszko oddać opiekunom. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, który pokocha ją z jej zaletami ale również wadami.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: