Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Malinka

Malinka to delikatna dorosła kotka. Przebywa u nas już jakiś czas i póki co nikt się nią nie zainteresował. Nie jest to kotka, która potrafi "dobrze się sprzedać", jest to typ raczej grzecznie oczekujący na swoją kolej. Siedzi w koszyczku i obserwuje jak inne kociaki trafiają do nowych domów. Kiedyś na pewno przyjdzie i jej kolej....

Malinka bardzo długo się u nas aklimatyzowała. Na początku była kompletnie przerażona, dużo schudła. Na szczęście nie nabawiła się żadnej choroby. Jest to typowy kot, gdy ma ochotę na głaskanie potrafi to okazać i cieszy się z nagrody w postaci głaskania i spędzania czasu z człowiekiem. Czasem jednak potrzebuje czasu na odpoczynek, sen i pobycie samej. Jest to raczej spokojna kotka i takiego też szukamy dla niej domu. 

Wśród kotów zamkniętych, takich które przeżyły ogromną traumę zauważamy ogromne zmiany w zachowaniu gdy trafiają do nowych domów. U nas aklimatyzują się i z niedotykalskich i przerażonych stają się grzecznymi kotkami a w domach gdzie mają jedną rodzinę i dużo miłości zamieniają się w prawdziwe miziaki i przytulaki. Wierzymy, że i Malinka stanie się wkrótce najbliższym przyjacielem i członkiem rodziny. 

Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 10 zł.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Kontakt

Telefon: 696 023 393 lub 533 180 913