Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Malinka - rezerwacja

Malinka to delikatna dorosła kotka. Przebywała u nas już jakiś czas i i długo nikt się nią nie interesował. W pewnym momencie znalazła swój domek. Cieszyłyśmy się niezmiernie, ale radość nie trwała długo. Malinka wróciła do nas po jakimś czasie, w złym stanie fizycznym. Brudna, z brzydką sierścią, zaniedbana. To chyba jednak nie był wymarzony dom....

Nie jest to kotka, która potrafi "dobrze się sprzedać", jest to typ raczej grzecznie oczekujący na swoją kolej. Siedzi w koszyczku i obserwuje jak inne kociaki trafiają do nowych domów. Kiedyś na pewno przyjdzie i jej kolej.... Ma około 6 lat.

Malinka bardzo długo się u nas aklimatyzowała. Na początku była kompletnie przerażona, dużo schudła. Na szczęście nie nabawiła się żadnej choroby. Jest to typowy kot, gdy ma ochotę na głaskanie potrafi to okazać i cieszy się z nagrody w postaci głaskania i spędzania czasu z człowiekiem. Czasem jednak potrzebuje czasu na odpoczynek, sen i pobycie samej. Jest to raczej spokojna kotka i takiego też szukamy dla niej domu. 

Wierzymy, że los wreszcie odwróci się i dla Malinki. 

Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)