Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Szyszka

Szyszka ma około 3,5 -4 miesiące, jest to piękna czarna koteczka. Do Kociej Chatki trafiła wraz z rodzeństwem. Kotki urodziły się przy śmietniku na terenie szpitala. Kocia rodzina trafiła do nas w tragicznym stanie. Ogromny koci katar, zainfekowane oczy. Jeden z chłopców przeszedł operację usunięcia oczka, którego nie udało się uratować. Reszta rodzeństwa miała więcej szczęścia. Kotki choć tak małe mają wielką wolę życia. Koci katar mógł je zabić, one jednak się nie dały! 

Cała piątka to żywe iskierki. Wszędzie ich pełno, są bardzo ciekawe świata, uwielbiają ze sobą szaleć. 

Niestety skutkiem niekontrolowanego rozmnażania i niesterylizowania zwierząt NIE są małe słodkie kociaki, które są piękne i będą wiodły wspaniałe życie. Skutkiem tego jest cierpienie, choroby, śmierć.

Dla maluchów szukamy ODPOWIEDZIALNYCH właścicieli, którzy zapewnią im wspaniałe życie i aby nie zakończyło się ono w taki sposób w jaki zaczęło - wyrzucone niczym śmieci.

Osoba, która zdecyduje się adoptować kota jest obowiązana wykonać na własny koszt zabieg kastracji/sterylizacji po osiągnięciu przez zwierzę dojrzałości płciowej.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 10 zł.

adopcja 23.11.2016 r.

Galeria zdjęć: