Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Astra

Astra to młodziutka, czarna z białymi elementami koteczka. Trafiła do naszego przytuliska w grudniu, kiedy to na panującym na dworze mrozie została znaleziona przez wolontariusza. Kotka jest zdecydowanie zwierzakiem domowym. Pytanie co z jej domem? Raczej już się nie dowiemy.
Kotka została oceniona przez weterynarza na maksymalnie dwa lata. Jest to typowa samiczka, którą cechuje drobna budowa ciała i piękny wygląd. W stosunku do ludzi jest przekochana. Łasi się, wskakuje na kolanka, bardzo lubi być miziana. Dodatkowo jest niezwykle łagodna, u weterynarza wszystkie zabiegi znosi bez zająknięcia. Jedynie nieszczególnie przepada za towarzystwem innych kotów. A dokładniej nie da sobie wejść na głowę.
Astra prosi o ciepły domek, z własnym człowiekiem do którego będzie mogła do woli się przytulać!
Jest odrobaczona, test na białaczkę ujemny. Wkrótce zostanie zaszczepiona, a następnie wysterylizowana. Przy sterylizacji zostanie usunięta narośl z listwy mlecznej. 
Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Opłata schroniskowa 10 zł.

ADOPCJA 16.01.2016R.