Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tusia

Tusie poznaliśmy kilka miesięcy temu, gdyjako zwinięta kulka trafiła do naszego przytuliska. Początkowo u nas była cieniem kota, chowała się pod małym kocykiem jakby chciała zniknąć. Stres powodował, że nie chciała nawet jeść. Została porzucona i tak bardzo to przeżyła, że niemalże przypłaciła to swoim życiem. Na szczęście udało się.
Dużo czasu i miłości jaki został jej poświęcony przez wolontariuszy przyniósł efekty. Kotka zmieniła się o 180 stopni, jest nie do poznania !!
Teraz koteczka nie kuli się tylko dumnie przechadza po kociarni. W stosunku do osób które zna jest wielkim pieszczochem. Jeśli chodzi o kontakty z innymi kotami to również nie ma problemu. 
Nie wdaje się w bójki, wręcz przeciwnie swobodnie czuje się w towarzystwie innych łagodnych kotków.
Z charakteru jest dosyć spokojną, dorosłą kicią. Jeśli trafi do nowego domu może czuć sie zagubiona, ponieważ będzie musiała poznać nowych właścicieli i zaufać, że już nikt jej nie porzuci.
Dając dom Tusi zrobisz dobry uczynek ratując potrzebującego kociaka oraz zyskasz wspaniałego przyjaciela !
Jest zaszczepiona oraz wysterylizowana.
Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Opłata schroniskowa 10 zł.