Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tygrysek

Dzisiaj pragniemy zaprezentować naszego kochanego Tygryska, który jest prawdziwym tygrysem. Jego wielkość jest wprost niezwykła, bowiem zmieściłby w sobie spokojnie dwa przeciętne koty. 
W zeszłym roku życie tego kotka całkowicie się zmieniło, po śmierci kochanego właściciela został oddany do schroniska jak niepotrzebna rzecz. Był bardzo smutny i przerażony, z tego względu został przeniesiony do naszego przytuliska Po pewnym czasi i my i on traciliśmy nadzieję na nowy dom , bo kto pokocha 12 letniego kota, gdy wokół pełno słodkich kociaków, które dużo bardziej przyciągają potencjonalnych nowych właścicieli. Wydarzył się cud i Tygrys pojechał do swojego nowego domku. Niestety Tygrys prawdopodobnie bardzo się nudził (był jedynym kotem, dużo w ciągu dni przebywał sam w domu ze względu na pracę opiekunki, podczas gdy właścicielka miała urlop i poświęcała mu dużo czasu jego złe zachowanie się nie zdarzało) i chciał się bawić i polować w kłopotliwy sposób – ręce/nogi opiekunki nie są dobrą zabawką. 
Obecnie Tygrys ma 13 lat, pomimo wieku potrzebuje ruch/zabawę Być może dobrym rozwiązaniem byłby dom z ogrodem, w którym kociak mógłby wyjść sobie na dwór i spożytkować łowieckie zapędy. U nas zachowuje się grzecznie, nie jest pierwszym pieszczochem wśród kociego towarzystwa ale lubi głaskanie i towarzystwo człowieka. Innym kotom nie wchodzi w drogę.
Czy zdarzy się jeszcze jeden raz cud?? Czy może Tygrys już do końca swoich dni będzie BEZDOMNY?

Niestety Tygrysek za TM - udar biegaj kociaku szczęśliwy po niebiańskich łąkach.